Galénův odkaz - Galéne vypravuj

Dnes je pátek 22.10.2021


Diskusní fórum

Téma: Co v��m Gal��n dal

[1]

Autor

Kdy

Světlušák

30.03.14 17.37

Setkali jsme se poprvé v roce 1995. Od té doby mnohokrát. Měli jsme mnoho společných názorů na svět a jedno velké přátelství. On nazval "Přátelstvím rozrůzněných" myšlenku, kterou jsem sám v sobě nosil. V něm jsem poprvé spatřil, že hodnoty, které vyznávám, mají skutečně smysl i pro druhé. Pro mě to byl muž, který uměl nejen naslouchat, ale snažil se i porozumět. Zelený březový lístek jsem dostal od něho a co si budeme povídat, žádný vyšší stupeň pro mě nebude tak cenný, jako tenhle první.

Monty z Valmezu

27.03.13 11.14

Pamatuji si, když v roce 1990 jsme psali do Mladého hlasatele a odepsal nám, že se nemůžeme jmenovat Rychlé šípy. Připadalo nám, že jsme pak opuštění, tak někoho napadl název Robinsoni a vlastně tím mu za to děkujeme. Ač jsem Galéna osobně viděl asi 5krát, měl jsem pocit, že se mi svírá hrdlo a rozbušilo srdce.

Míla

23.02.13 16.40

Toto diskusní téma je určeno k tomu, abyste ostatním sdělili, co vám dalo to, že jste Galéna poznali nebo že jste s ním spolupracovali. Je-li vaše vzpomínka na Galéna s touto tématikou delší, můžete nám ji poslat na email vzpominky(zavináč)galenuvodkaz.cz a zařadíme ji do magazínu.

[1]


Přidej příspěvek


Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2013
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.